Stavebnice RC dino robot Mecha Triceratops set 23,7 cm
Stavebnice RC dino robot Mecha Triceratops. Rozměry složeného robota 23,7x12,8x13,2 cm. Frekvence 2,4 GHz. Vydává zvukové efekty. Ovládání ...
Podobné produkty
Popis produktu
Stavebnice RC dino robot Mecha Triceratops.
Rozměry složeného robota 23,7x12,8x13,2 cm.
Frekvence 2,4 GHz. Vydává zvukové efekty.
Ovládání - levé tlačítko - pohyb dopředu, pravé tlačítko - pohyb dozadu, prostřední tlačítko - zvukové efekty. Schéma na sestavení na obalu.
Pohyblivý ocas a hlava. Sada obsahuje 47 dílů. Robot - 2xAAA baterie, nejsou součástí. Ovladač - 2xAAA baterie, nejsou součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W050188 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Typ a počet baterií: | Robot - 2x1.5V AAA, Ovladač - 2x1.5V AAA |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 22.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
