Stavebnice RC dino robot Mecha T-REX set 21,6 cm
Stavebnice RC dino robot Mecha T-REX. Rozměry složeného robota 21,6x7,3x11,7 cm. Frekvence 2,4 GHz. Vydává zvukové efekty. Ovládání - levé ...
Podobné produkty
Popis produktu
Stavebnice RC dino robot Mecha T-REX.
Rozměry složeného robota 21,6x7,3x11,7 cm. Frekvence 2,4 GHz. Vydává zvukové efekty.
Ovládání - levé tlačítko - pohyb dopředu, pravé tlačítko - pohyb dozadu, prostřední tlačítko - zvukové efekty. Schéma na sestavení na obalu. Pohyblivý ocas a hlava. Sada obsahuje 41 dílů. Robot - 2xAAA baterie, nejsou součástí. Ovladač - 2xAAA baterie, nejsou součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W050186 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Typ a počet baterií: | Robot - 2xAAA, ovladač - 2xAAA |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 22.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
