Bestway 31042 nafukovací plážový míč, ovoce
Kód produktu: W004654
Nafukovací míč patří k hračkám, které v létě nesmí chybět u žádné vody ani na zahradě! S originálním plážovým míčem se jistě ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Nafukovací míč patří k hračkám, které v létě nesmí chybět u žádné vody ani na zahradě! S originálním plážovým míčem se jistě nebudeš nikdy nudit! Kterého ovoce si vybereš?
Velikost: 46 cm
Doporučený věk: od 2 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W004654 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 2+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Délka výrobku: | 23.0 cm |
| Šířka výrobku: | 2.5 cm |
| Výška výrobku: | 15.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
