E - Figurka Mrož 13 cm
Kód produktu: W001791
Ručně malovaná figurka mrože nesmí chybět ve tvé sbírce zvířátek. Unikátní napodobenina skutečného zvířete může sloužit jako hračka ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Ručně malovaná figurka mrože nesmí chybět ve tvé sbírce zvířátek. Unikátní napodobenina skutečného zvířete může sloužit jako hračka nebo výstavní kousek.
Figurky jsou lehké, voděodolné a téměř nerozbitné.
Velikost: 13 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W001791 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 13.0 cm |
| Šířka výrobku: | 6.7 cm |
| Výška výrobku: | 4.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
