Dětský Nafukovací bazének s duhou, 147 x 130 x 86 cm, Intex 57156
Kód produktu: W004332
Dětský nafukovací bazén s duhovou stříškou zabaví děti v horkých letních dnech na zahradě nebo třeba na terase. Stříška nad bazénem zvyšuje ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Dětský nafukovací bazén s duhovou stříškou zabaví děti v horkých letních dnech na zahradě nebo třeba na terase. Stříška nad bazénem zvyšuje komfort dítěte a přináší možnost vytvoření stínu.
- stříkací trysky
- součástí opravná záplata
- vyrobeno z kvalitního vinylu (0,25mm)
Objem: 84 l
Rozměry: 147 x 130 x 86 cm
Doporučený věk: od 2 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W004332 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 2+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 26.67 cm |
| Šířka výrobku: | 30.48 cm |
| Výška výrobku: | 8.57 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
