Produkt byl přidán do oblíbených
Playgo Včela s efekty 14x4,5x16 cm
Kód produktu: W029779
Včela s efekty. Rozměry 14x4,5x16 cm. Světelné a zvukové efekty stlačením srdíčka na bříšku. 2xAAA baterie součástí. Dva kroužky na pohyblivém skřípějícím křídle, kousátko na druhém křídle.
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Cena po zadání slevového kódu JARO30
118 Kč
Platnost akce do 01.06.2026
Podobné produkty
Popis produktu
Včela s efekty.
Rozměry 14x4,5x16 cm.
Světelné a zvukové efekty stlačením srdíčka na bříšku. 2xAAA baterie součástí.
Dva kroužky na pohyblivém skřípějícím křídle, kousátko na druhém křídle.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W029779 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 2xAAA |
| Délka výrobku: | 15.0 cm |
| Šířka výrobku: | 5.5 cm |
| Výška výrobku: | 18.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
