Králík opakující s efekty 12 cm
Kód produktu: W057379
Králíček opakující s efekty. Rozměry 11,8x6,3x13,7 cm. Světelné a zvukové efekty. Přepínač ON/OFF na zadní straně. Dotykem čela (horní ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Králíček opakující s efekty.
Rozměry 11,8x6,3x13,7 cm.
Světelné a zvukové efekty.
Přepínač ON/OFF na zadní straně.
Dotykem čela (horní části hlavy) nebo krátkým stiskem srdíčka - světelné a zvukové efekty.
Dlouhý stisk srdíčka - opakuje, co říkám.
2xAAA baterie nejsou součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W057379 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 12m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2xAAA |
| Délka výrobku: | 12.6 cm |
| Šířka výrobku: | 6.8 cm |
| Výška výrobku: | 18.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
