Pavouk RC svítí ve tmě 20 cm - český obal
Kód produktu: W020996
Pavouk RC dálkové ovládání nabízí nikdy nekončící zábavu. Vystraš své nic netušící kamarády. Dej pavouka na tajné místo a zábava může začít. ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Pavouk RC dálkové ovládání nabízí nikdy nekončící zábavu. Vystraš své nic netušící kamarády. Dej pavouka na tajné místo a zábava může začít.
Velikost 20 x 13 cm.
Svítí ve tmě.
Dosah ovladače 4 m.
2 tlačítka, pohyb dopředu a otáčení.
Pavouk 2xAAA, ovladač 2xAA nejsou součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W020996 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | Pavouk 2xAAA, Ovladač 2xAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 25.5 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 18.3 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
