Produkt byl přidán do oblíbených
OKTO Sova výtvarná sada malování hmotou podle čísel 29x29 cm
Kód produktu: W034364
OKTO Sova výtvarná sada. Samotvrdnoucí hmota (air clay), malování prsty. Velikost plátna 29x29 cm. Obsah balení - plátno, obrázkový návod, tvarovací nástroje, samotvrdnoucí hmota.
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
OKTO Sova výtvarná sada.
Samotvrdnoucí hmota (air clay), malování prsty.
Velikost plátna 29x29 cm.
Obsah balení - plátno, obrázkový návod, tvarovací nástroje, samotvrdnoucí hmota.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W034364 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 5+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.0 kg |
| Délka výrobku: | 41.5 cm |
| Šířka výrobku: | 31.5 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
