DinosArt Tablet na kreslení
Kód produktu: W014046
Můžete do něj nekonečně kreslit, psát a dělat si poznámky. Úspěšně nahrazuje tradiční sešit nebo blok na kreslení. světelná tabulka 34x23 cm ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Můžete do něj nekonečně kreslit, psát a dělat si poznámky. Úspěšně nahrazuje tradiční sešit nebo blok na kreslení.
- světelná tabulka 34x23 cm
- USB kabel
- 5x oboustranná pastelka
- 1x černý fix
- inspirativní archy s ilustracemi
- sběratelská kartička s dinosaury
Doporučený věk: od 7 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W014046 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 7+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | Napájení podsvícení přes USB kabel |
| Délka výrobku: | 45.5 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 29.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
