DinosArt Airbrush omalovánky set
Kód produktu: W021591
Nebulous Stars Airbrush sada s omalovánkami a šablonami. Obsah balení - elektrické airbrush pero, USB kabel, 12 speciálních fixů, 10 obrázků na ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Nebulous Stars Airbrush sada s omalovánkami a šablonami.
Obsah balení - elektrické airbrush pero, USB kabel, 12 speciálních fixů, 10 obrázků na vymalování, 2 archy šablon, 6 vodových barev a štětec. Nabíjení přes USB kabel.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W021591 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 7+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | USB nabíjecí stanice |
| Délka výrobku: | 45.5 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 29.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
