Kobra RC na dálkové ovládání 48 cm - Český obal
Kód produktu: W007062
Kobra na dálkové ovládání je jako živá! S touto robotickou hračkou si užijete mnoho zábavy i veselých lumpáren! ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Kobra na dálkové ovládání je jako živá! S touto robotickou hračkou si užijete mnoho zábavy i veselých lumpáren!
Vyděs kamarády strašidelnou kobrou na dálkové ovládání.
- realistické pohyby
- svítící tlama
- mrskající jazyk vystraší všechny okolo.
Had se nabíjí pomocí USB. Had - bateriový pack, ovladač ve tvaru vejce - 3xAG13, obojí součástí balení.
Velikost: 48 cm.
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W007062 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | had - bateriový pack, ovladač - 3xAG13 |
| Délka výrobku: | 40.5 cm |
| Šířka výrobku: | 11.0 cm |
| Výška výrobku: | 11.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 3.36 kč |
