Klíče interaktivní od auta 20 cm
Kód produktu: W037513
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Klíče interaktivní od auta.
Velikost 20cm.
baterie 3xAG13 součástí. zvukové efekty.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W037513 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 12m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 baterie součástí |
| Délka výrobku: | 11.0 cm |
| Šířka výrobku: | 6.0 cm |
| Výška výrobku: | 22.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
