Hra šachy magnetické cestovní
Kód produktu: W037525
Hra šachy magnetické cestovní. Rozměry pouzdra 10x18,5 cm. Plechové pouzdro slouží po otevření jako šachovnice. Figurky jsou magnetické.
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Hra šachy magnetické cestovní.
Rozměry pouzdra 10x18,5 cm.
Plechové pouzdro slouží po otevření jako šachovnice. Figurky jsou magnetické.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W037525 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 10.3 cm |
| Šířka výrobku: | 18.7 cm |
| Výška výrobku: | 1.2 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
