Šachy magnetické 20x20 cm
Kód produktu: W005248
Zkrať si cestování s oblíbenou hrou šachy! Díky magnetické hrací ploše zůstanou herní komponenty na svém místě! Zdokonaluj své ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Zkrať si cestování s oblíbenou hrou šachy! Díky magnetické hrací ploše zůstanou herní komponenty na svém místě! Zdokonaluj své strategické myšlení a bystrost, ať už jsi kdekoli!
Rozměry: 20 x 20 cm
Doporučený věk: od 6 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W005248 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 20.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.0 cm |
| Výška výrobku: | 3.7 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
