Člověče, nezlob se! magnetické 20 x 20 cm
Kód produktu: W005247
Zkrať si cestování s oblíbenou hrou Člověče, nezlob se! Díky magnetické hrací ploše zůstanou figurky na svém místě! Rozměry: 20 x 20 cm Doporučený věk: od 6 let
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Zkrať si cestování s oblíbenou hrou Člověče, nezlob se! Díky magnetické hrací ploše zůstanou figurky na svém místě!
Rozměry: 20 x 20 cm
Doporučený věk: od 6 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W005247 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 20.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.0 cm |
| Výška výrobku: | 3.8 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
