Dětská houpací kruhová rohož 100cm
Kód produktu: W056502
Oblíbená hračka, se kterou si děti užijí nekonečně mnoho zábavy! Produkt je možné používat jak ve vnitřních tak i ve venkovních prostorech. ...
Není skladem
Podobné produkty
Popis produktu
Oblíbená hračka, se kterou si děti užijí nekonečně mnoho zábavy! Produkt je možné používat jak ve vnitřních tak i ve venkovních prostorech.
Houpací kruh, zelený - hračka, se kterou si děti mohou užít nekonečnou zábavu! Výrobek lze používat jak uvnitř, tak venku.
Nosnost až do max. 150 kg.
Průměr cca 100 cm.
Délka zavěšení: 160 cm.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W056502 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 3,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 3.2 kg |
| Délka výrobku: | 35.0 cm |
| Šířka výrobku: | 72.5 cm |
| Výška výrobku: | 66.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
