Houpačka dřevěná barevná
Kód produktu: 201222
Houpání je oblíbenou dětskou aktivitou. Barevná dřevěná houpačka disponuje ohrádkou a tím je bezpečná a stabilní, je vhodná pro ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Houpání je oblíbenou dětskou aktivitou. Barevná dřevěná houpačka disponuje ohrádkou a tím je bezpečná a stabilní, je vhodná pro použití venku na zahradě. Vyrobeno v České Republice.
- Rozměry: 38×30
- Délka lana 1,7 m
- Výrobek je schválen zkušebnou ITC Zlín
Doporučený věk: od 3 let
Nosnost: 80 kg
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 201222 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 10.0 cm |
| Šířka výrobku: | 38.0 cm |
| Výška výrobku: | 29.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | ČR |
