Houpací kruh 60 cm černá
Kód produktu: 105248
Houpací kruh v elegantním černém provedení je ideální pro relaxaci, lenošení ale i aktivní zábavu. Díky kulatému a pohodlnému tvaru si můžete ...
Poslední kus
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Houpací kruh v elegantním černém provedení je ideální pro relaxaci, lenošení ale i aktivní zábavu. Díky kulatému a pohodlnému tvaru si můžete houpání vychutnat v sedě i v leže.
Nosnost: 100 Kg
Velikost: 60 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 105248 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,800 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.9 kg |
| Délka výrobku: | 62.0 cm |
| Šířka výrobku: | 5.0 cm |
| Výška výrobku: | 62.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
