Produkt byl přidán do oblíbených
Britains Model traktor CLAAS XERION 5000 1:32 22 cm
Kód produktu: W031164
Britains Model traktor CLAAS Xerion 5000. Měřítko 1:32. Velikost 22 cm. Kovový, volná kola. Otevíratelné dveře. Možnost připojení různých nástrojů (řezačky, atd.).
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Britains Model traktor CLAAS Xerion 5000.
Měřítko 1:32.
Velikost 22 cm.
Kovový, volná kola. Otevíratelné dveře. Možnost připojení různých nástrojů (řezačky, atd.).
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W031164 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.2 kg |
| Délka výrobku: | 17.0 cm |
| Šířka výrobku: | 28.5 cm |
| Výška výrobku: | 15.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
