Bburago Farmland Koňské stáje s traktorem
Kód produktu: W041974
Vysoce detailní traktor New Holland v poměru 1:43 s koňskými stájemi a příslušenstvím Podvozek traktoru a blatník jsou umístěny nad čtyřmi ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Vysoce detailní traktor New Holland v poměru 1:43 s koňskými stájemi a příslušenstvím
- Podvozek traktoru a blatník jsou umístěny nad čtyřmi mohutnými koly s autenticky vypadajícími pneumatikami s hlubokým dezénem
- Kabina s otevřeným výhledem nabízí úplné detaily interiéru
- Podporuje představivost a hrubou motoriku
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W041974 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.6 kg |
| Délka výrobku: | 46.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.0 cm |
| Výška výrobku: | 33.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
