Claas Traktor s vlečkou RC na dálkové ovládání 43,6 cm
Claas Traktor s vlečkou RC na dálkové ovládání. Rozměry 43,6x11,4x19 cm. Frekvence 2.4GHz. Světelné efekty. Bateriový pack 3.6V 300mAh do ...
Podobné produkty
Popis produktu
Claas Traktor s vlečkou RC na dálkové ovládání.
Rozměry 43,6x11,4x19 cm. Frekvence 2.4GHz. Světelné efekty. Bateriový pack 3.6V 300mAh do traktoru součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí. USB kabel součástí.
Přepínač ON/OFF na spodní straně traktoru a na ovladači.
Tlačítko pro světelné efekty na ovladači. Sklopná a rozložitelná vlečka. Sklápění vlečky otočným mechanismem v zadní části traktoru. Obrázky s funkcemi na zadní a spodní straně obalu.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W050222 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | bateriový pack 3.6V 300mAh do traktoru součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí |
| Délka výrobku: | 50.8 cm |
| Šířka výrobku: | 15.5 cm |
| Výška výrobku: | 18.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
