Bburago 1:18 TOP Lamborghini Sian FKP 37 yelow - II. jakost
Kód produktu: W018372-2
Poškozený obal Kovový model auta 1:18 TOP Lamborghini Sian FKP 37 yelow nejen pro sběratele. Má otevírací dveře a kapotu, natáčení kol volantem je plně funkční. Barva modelu je žlutá
Skladem
Skladem pouze na eshopu
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Poškozený obal
Kovový model auta 1:18 TOP Lamborghini Sian FKP 37 yelow nejen pro sběratele.
Má otevírací dveře a kapotu, natáčení kol volantem je plně funkční. Barva modelu je žlutá
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W018372-2 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.0 kg |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 18.0 cm |
| Výška výrobku: | 12.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
