Dětský Nafukovací bazén Fruity,125 x 25 cm, Intex 59421NP
Kód produktu: 159421
Dětský nafukovací bazén ve tvaru kruhu zpříjemní každému dítěti horké letní dny. Bazén je tvořen dvěma nafukovacími komorami s obrázky hvězd. ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Dětský nafukovací bazén ve tvaru kruhu zpříjemní každému dítěti horké letní dny. Bazén je tvořen dvěma nafukovacími komorami s obrázky hvězd.
- Součástí balení je také sada na lepení.
- Bazén je vyroben z testovaného masivního vinylu.
- Baleno v plastovém obalu.
Rozměry: 125 x 25 cm
Max výška vody: 14 cm (106 L)
Doporučený věk: od 3 let
Nafukovací hračky a potřeby Intex splňují nejpřísnější bezpečnostní normy na zpracování a použité materiály.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 159421 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 24+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 2.0 cm |
| Šířka výrobku: | 26.5 cm |
| Výška výrobku: | 31.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
