Nafukovací Bazén barevný - vlnky, 168 x 41 cm, Intex 58449NP
Kód produktu: 158449
Dopřejte dětem letní radovánky ve stylovém, reálně vyobrazeném bazénu! Tříkomorový bazén z kvalitního materiálu se postará o zábavu pro děti na ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Dopřejte dětem letní radovánky ve stylovém, reálně vyobrazeném bazénu! Tříkomorový bazén z kvalitního materiálu se postará o zábavu pro děti na zahradě či chatě.
- vyroben z vinylu o tloušťce 0,28 mm
- vybaven opravnou záplatou v případě poškození
Kapacita vody: 58 l
Nosnost: 100 kg
Rozměry: 168 x 41 cm
Objem vody: 58 l
Doporučený věk: od 2 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 158449 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,900 Kg |
| Doporučený věk: | 2+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.9 kg |
| Délka výrobku: | 9.0 cm |
| Šířka výrobku: | 26.5 cm |
| Výška výrobku: | 25.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
