Nafukovací bazén meloun, 168 x 38 cm ,Intex 58448N
Dopřejte dětem letní radovánky ve stylovém, reálně vyobrazeném bazénu Meloun! Tříkomorový bazén z kvalitního materiálu se postará o zábavu pro ...
Podobné produkty
Popis produktu
Dopřejte dětem letní radovánky ve stylovém, reálně vyobrazeném bazénu Meloun!
Tříkomorový bazén z kvalitního materiálu se postará o zábavu pro děti na zahradě či chatě. vyroben z vinylu o tloušťce 0,28 mm vybaven opravnou záplatou v případě poškození reálné 3D vyobrazení reality
Kapacita vody: 581 l
Nosnost: 100 kg
Rozměry: 168 x 38 cm
Doporučený věk: od 2 let
Rozměry: 168 x 38 cm
Doporučený věk: od 2 let
Nafukovací hračky a potřeby Intex splňují nejpřísnější bezpečnostní normy na zpracování a použité materiály.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W158448 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,800 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 2+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Délka výrobku: | 26.72 cm |
| Šířka výrobku: | 8.59 cm |
| Výška výrobku: | 30.53 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
