Nafukovací bazén barevný, 168 x 46 cm, Intex 56441NP
Kód produktu: 156441
Barevný dětský nafukovací bazén poslouží v horkých letních dnech k příjemnému ovlažení. Při koupání si děti užijí spoustu legrace a vodních ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Barevný dětský nafukovací bazén poslouží v horkých letních dnech k příjemnému ovlažení. Při koupání si děti užijí spoustu legrace a vodních radovánek!
- 4 nafukovací komory
- vypouštěcí ventil
- součástí opravná sada
Objem: 780 l
Rozměry:
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 156441 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 11.0 cm |
| Šířka výrobku: | 31.0 cm |
| Výška výrobku: | 27.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
