Nafukovací baby bazén, 86 cm x 16,5 cm, Intex 58924NP
Kód produktu: 158924
Veselý dětský nafukovací bazének Intex kruhového tvaru o průměru 86 cm. Tímto bazénkem zcela jistě oslníte své nejmenší a rozzáříte svoji ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Veselý dětský nafukovací bazének Intex kruhového tvaru o průměru 86 cm.
Tímto bazénkem zcela jistě oslníte své nejmenší a rozzáříte svoji zahrádku nebo balkón!
- nafukovací dno
- 3 komory
- vhodné pro děti od 1 - 3 let
Rozměry výrobku:
- průměr 86 cm
- výška 16,5 cm
- kapacita 56 l
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 158924 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 24m |
| Vhodné pro: | Batole |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 6.0 cm |
| Šířka výrobku: | 20.0 cm |
| Výška výrobku: | 19.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
