Produkt byl přidán do oblíbených
Auto kouřící teréňák RC na dálkové ovládání 24 cm - český obal
Auto terénní graffiti RC na dálkové ovládání. Rozměry 24x14,5x10,6 cm. Frekvence 40 MHz. Světelné a kouřové efekty. 4xAA baterie do auta a ...
Podobné produkty
Popis produktu
Auto terénní graffiti RC na dálkové ovládání.
Rozměry 24x14,5x10,6 cm.
Frekvence 40 MHz.
Světelné a kouřové efekty. 4xAA baterie do auta a 2xAA baterie do ovladače nejsou součástí.
Přepínač ON/OFF na spodní straně auta.
Voda se plní na zásobníku v horní zadní části auta. Nádobka na vodu součástí.
Tlačítko mezi páčkami na ovladači - stisk aktivace kouře - dvojí stisk vypnutí kouře.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W029071 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | auto 4xAA, ovladač 2xAA nejsou součástí |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.5 cm |
| Výška výrobku: | 14.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
