Produkt byl přidán do oblíbených
Auto tahač úklidový RC na dálkové ovládání 35 cm
Kód produktu: W038479
Auto tahač úklidový RC na dálkové ovládání. Rozměry 35x11x12 cm. Světelné efekty. 3xAA baterie do auta, 2xAA do ovladače nejsou součástí.
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Auto tahač úklidový RC na dálkové ovládání.
Rozměry 35x11x12 cm.
Světelné efekty. 3xAA baterie do auta, 2xAA do ovladače nejsou součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W038479 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAA do auta, 2xAA do ovladače |
| Délka výrobku: | 12.3 cm |
| Šířka výrobku: | 41.0 cm |
| Výška výrobku: | 13.3 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
