Závodní člun RC na dálkové ovládání 33 cm - český obal
Kód produktu: W036823
Závodní člun RC na dálkové ovládání - český obal. Rozměry 33x9,5x8 cm. Frekvence 2.4 GHz. 3.7V 500mAh bateriový pack do člunu součástí, 2xAA ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Závodní člun RC na dálkové ovládání - český obal.
Rozměry 33x9,5x8 cm.
Frekvence 2.4 GHz. 3.7V 500mAh bateriový pack do člunu součástí, 2xAA baterie do ovladače nejsou součástí.
USB kabel součástí. Přepínač ON/OFF na ovladači.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W036823 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 5+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3.7V 500mAh bateriový pack do člunu (součástí), 2xAA baterie do ovladače (nejsou součástí) |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 34.5 cm |
| Šířka výrobku: | 15.0 cm |
| Výška výrobku: | 12.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
