Nakladač na ovládání 25 cm
Kód produktu: W001936
Nakladač rozhodně nesmí chybět na tvém staveništi! Naložit a přemístit stavební materiál nebude žádný problém! Díky velkým kolům nakladač snadno ...
Poslední kus
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Nakladač rozhodně nesmí chybět na tvém staveništi! Naložit a přemístit stavební materiál nebude žádný problém! Díky velkým kolům nakladač snadno zdolá i nerovný terén!
- světelné a zvukové efekty
- frekvence 2.4 GHz
- baterie - nakladač - 3xAA, ovladač 2xAA (nejsou součástí)
Velikost: 25 cm
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W001936 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | nakladač - 3xAA, ovladač - 2xAA |
| Délka výrobku: | 29.5 cm |
| Šířka výrobku: | 13.0 cm |
| Výška výrobku: | 16.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
