Vysavač se světelnými efekty 15 cm
Kód produktu: W047345
Vysavač se světelnými efekty. Velikost 15 cm. Přesné rozměry 15x11x9 cm. Vydává světelné efekty. Baterie 2xAA nejsou součástí balení.
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Vysavač se světelnými efekty.
Velikost 15 cm.
Přesné rozměry 15x11x9 cm.
Vydává světelné efekty. Baterie 2xAA nejsou součástí balení.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W047345 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2xAA |
| Délka výrobku: | 20.0 cm |
| Šířka výrobku: | 8.0 cm |
| Výška výrobku: | 29.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
