Rychlovarná konvice s efekty - Český obal
Kód produktu: W001628
Pozvi kamarádky na návštěvu a připrav jim výborný čaj ve tvé nové rychlovarné konvici! Po zapnutí konvice vydává světelné a zvukové efekty. ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Pozvi kamarádky na návštěvu a připrav jim výborný čaj ve tvé nové rychlovarné konvici! Po zapnutí konvice vydává světelné a zvukové efekty.
Rychlovarnou konvici koupíš s novým českým obalem.
Velikost: 15 x 15,5 cm
Doporučený věk: od 3 let
Baterie 2xAAA součástí balení.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W001628 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 2xAAA |
| Délka výrobku: | 17.2 cm |
| Šířka výrobku: | 10.7 cm |
| Výška výrobku: | 20.4 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
