Výroba slizu
Vyrob si svůj valstní sliz, který můžeš libovolně natahovat, mačkat a tvarovat! Jak na to? Nasyp přiložený prášek do kelímku a zalij ...
Podobné produkty
Popis produktu
Vyrob si svůj valstní sliz, který můžeš libovolně natahovat, mačkat a tvarovat!
Jak na to?
Nasyp přiložený prášek do kelímku a zalij vlažnou vodou přibližně do poloviny kelímku. Uzavři víčko a potřepej - tímto způsobem míchej po dobu 30 sekund. Odstraň víko a nech hmotu 5 minut stát. A je to! Sliz je připravený!
Vytvořit můžeš až 80 g slizu.
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W004310 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Délka výrobku: | 6.4 cm |
| Šířka výrobku: | 6.4 cm |
| Výška výrobku: | 6.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
