Podložka popisovací A5
Kód produktu: 884197
Popisovací podložka pro prvňáčky A5 Popisovací průhledná podložka z tvrdé PVC fólie v přírodním tónu. Ideální pomůcka pro prvňáčky a žáky ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Popisovací podložka pro prvňáčky A5
Popisovací průhledná podložka z tvrdé PVC fólie v přírodním tónu. Ideální pomůcka pro prvňáčky a žáky prvního stupně základních škol. Na podložku se píše tužkou a jednoduše se vymaže gumou. Podložka je dvojitá.
Velikost: A5
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 884197 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 16.0 cm |
| Šířka výrobku: | 21.8 cm |
| Výška výrobku: | 0.1 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
