České koruny
Kód produktu: 250314
Zábava, která neomrzí.119ks velkých sytě barevných bankovek. Vhodné k různým dětským hrám a jako naučná pomůcka.150 450,- Kč v jednom balíčku!
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Zábava, která neomrzí.119ks velkých sytě barevných bankovek. Vhodné k různým dětským hrám a jako naučná pomůcka.150 450,- Kč v jednom balíčku!
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 250314 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 4+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 15.0 cm |
| Šířka výrobku: | 1.5 cm |
| Výška výrobku: | 23.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
