Produkt byl přidán do oblíbených
Vtech Baby tablet
Dotykový tablet pro nejmenší děti Svítící dotykový tablet napodobuje skutečný tablet dospělých. Speciální aplikace přinesou i těm nejmenším dětem ...
Podobné produkty
Popis produktu
Dotykový tablet pro nejmenší děti Svítící dotykový tablet napodobuje skutečný tablet dospělých. Speciální aplikace přinesou i těm nejmenším dětem spoustu poznání. Získají tak základní znalosti o písmenech, číslech, barvách, tvarech i zvířatech. Dítě se také dozví něco o počasí, že je právě čas na snídani nebo třeba “aktuální” zprávu o koťátku. Zahraje 3 písničky a 20 melodií
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W012891 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 12m |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 27.9 cm |
| Šířka výrobku: | 25.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.8 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | ČR |
