Usínáček - zvířátko s projekcí ježek 19 cm
Kód produktu: W009426
Plyšový ježeček pomůže vašemu miminku usnout za zvuku příjemné melodie nebo šumění. Projektor na bříšku ježečka promění pokojík v ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Plyšový ježeček pomůže vašemu miminku usnout za zvuku příjemné melodie nebo šumění.
Projektor na bříšku ježečka promění pokojík v noční oblohu plnou hvězd a barev.
Doporučený věk: od narození
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W009426 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 0+ |
| Vhodné pro: | Kojence |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAAA |
| Délka výrobku: | 18.5 cm |
| Šířka výrobku: | 13.0 cm |
| Výška výrobku: | 22.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
