Vojenský set s letadlem 21cm
Kód produktu: W038464
Vojenský set s letadlem. Velikost letadla 21cm. Velikost strážní věže 30cm. Obsahuje letadlo, věž, figurku pilota, motorku, vrtulník, zbraně a doplňky pro pilota.
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Cena po zadání slevového kódu JARO30
160 Kč
Platnost akce do 01.06.2026
Podobné produkty
Popis produktu
Vojenský set s letadlem.
Velikost letadla 21cm.
Velikost strážní věže 30cm.
Obsahuje letadlo, věž, figurku pilota, motorku, vrtulník, zbraně a doplňky pro pilota.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W038464 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,800 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.8 kg |
| Délka výrobku: | 49.5 cm |
| Šířka výrobku: | 11.0 cm |
| Výška výrobku: | 33.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
