Letadlo házecí 47 x 49 cm - český obal
Kód produktu: W005253
Pořiď si házecí letadlo, se kterým si užiješ spoustu legrace při hraní venku! Sleduj, jak model plachtí vzduchem! Kam až dolétne? Rozměry: 47 x 49 cm Doporučený věk: od 3 let
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Pořiď si házecí letadlo, se kterým si užiješ spoustu legrace při hraní venku! Sleduj, jak model plachtí vzduchem! Kam až dolétne?
Rozměry: 47 x 49 cm
Doporučený věk: od 3 let
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W005253 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 49.5 cm |
| Šířka výrobku: | 12.5 cm |
| Výška výrobku: | 6.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
