Tenis plážový 40 x 23 cm
Kód produktu: 118146
Sada pro plážový tenis Skvělá zábava pro Váš volný čas na zahradě, pláži nebo kdekoliv v přírodě. Sada obsahuje 2 plastové pálky, míček a košíček. Rozměry: 40 x 23 cm
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Sada pro plážový tenis
Skvělá zábava pro Váš volný čas na zahradě, pláži nebo kdekoliv v přírodě. Sada obsahuje 2 plastové pálky, míček a košíček.
Rozměry: 40 x 23 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | 118146 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Délka výrobku: | 25.5 cm |
| Šířka výrobku: | 5.0 cm |
| Výška výrobku: | 39.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
