Házecí sekery malé, terč 45 cm
Kód produktu: W007672
Házení sekerou, to je zábava pro malé raubíře, při které si procvičí zručnost. Součástí je terč s přísavkami, který jednoduše připevníte na zeď ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Házení sekerou, to je zábava pro malé raubíře, při které si procvičí zručnost.
Součástí je terč s přísavkami, který jednoduše připevníte na zeď a 2 sekery se suchým zipem.
Velikost terče: 45cm
Doporučený věk: od 6 let
Tomáš testuje:
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W007672 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Délka výrobku: | 43.0 cm |
| Šířka výrobku: | 27.0 cm |
| Výška výrobku: | 3.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
