Produkt byl přidán do oblíbených
Telefon - interaktivní smartphone 6,5x13,5 cm
Děti rádi napodobují činnosti dospělých. Stejně jako oni, nyní mohou mít svůj vlastní dotykový telefon! Se světelnými a zvukovými efekty. ...
Podobné produkty
Popis produktu
Děti rádi napodobují činnosti dospělých. Stejně jako oni, nyní mohou mít svůj vlastní dotykový telefon!
Se světelnými a zvukovými efekty.
10 tlačítek se zvuky zvířátek. 6 tlačítek s různými zvukovými efekty a hudbou.
Tlačítko kláves aktivuje režim hraní - jednotlivá tlačítka po zmáčknutí vydávají tón.
Automatické vypnutí po 30 vteřinách.
Doporučený věk: od 1 let
2x AAA baterie, součástí.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W007408 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 12m+ |
| Vhodné pro: | Batole |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 2xAAA součástí |
| Délka výrobku: | 16.0 cm |
| Šířka výrobku: | 17.0 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
