Spin and Build vystřelovací zařízení s 2 motorkami
Kód produktu: W037922
Spin Go vystřelovací zařízení s 2 motorkami. Velikost motorky 4,5 cm. Další motorky lze zakoupit samostatně (W037920, W037921).
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Cena po zadání slevového kódu JARO30
139 Kč
Platnost akce do 01.06.2026
Podobné produkty
Popis produktu
Spin Go vystřelovací zařízení s 2 motorkami.
Velikost motorky 4,5 cm.
Další motorky lze zakoupit samostatně (W037920, W037921).
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W037922 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 23.0 cm |
| Šířka výrobku: | 23.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.5 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
