Hra závodní auto oranžová 17x8x5 cm - český obal
Kód produktu: W041992
Hra závodní auto oranžová. Rozměry 17x8x5 cm. Světelné a zvukové efekty. 3xAAA baterie nejsou součástí. Ovládání volantem. Aktivace ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Cena po zadání slevového kódu JARO30
118 Kč
Platnost akce do 01.06.2026
Podobné produkty
Popis produktu
Hra závodní auto oranžová.
Rozměry 17x8x5 cm.
Světelné a zvukové efekty.
3xAAA baterie nejsou součástí.
Ovládání volantem. Aktivace tlačítkem vlevo od volantu. Cílem hry je vyhýbat se autům na silnici.
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W041992 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAAA |
| Délka výrobku: | 21.0 cm |
| Šířka výrobku: | 6.0 cm |
| Výška výrobku: | 13.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
