Produkt byl přidán do oblíbených
Sonic - Multipack set 3 ks 10 cm
Kód produktu: W039751
Sonic - Multipack set 3 ks. Velikost figurek 10 cm. Obsahuje 3 figurky (Dr. Eggman, Mecha Sonic, Sonic).
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Cena po zadání slevového kódu JARO30
454 Kč
Platnost akce do 01.06.2026
Podobné produkty
Popis produktu
Sonic - Multipack set 3 ks.
Velikost figurek 10 cm.
Obsahuje 3 figurky (Dr. Eggman, Mecha Sonic, Sonic).
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W039751 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 28.0 cm |
| Šířka výrobku: | 8.3 cm |
| Výška výrobku: | 14.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
