Složka se zipem 32,5x25cm
Kód produktu: W003100
Složka na dokumenty se zipem poslouží na archivaci a třídění jakýchkoli dokumentů. Využít ji můžete také jako složku na drobnosti nebo pouzdro ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Složka na dokumenty se zipem poslouží na archivaci a třídění jakýchkoli dokumentů. Využít ji můžete také jako složku na drobnosti nebo pouzdro na pastelky a jiné kreativní potřeby.
Rozměry: 32,5 x 25 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W003100 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Délka výrobku: | 32.5 cm |
| Šířka výrobku: | 25.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
