Složka s drukem 36x25,5 cm
Kód produktu: W003115
Složka na dokumenty s jmenovkou poslouží na archivaci a třídění jakýchkoli dokumentů. Využít ji můžete také jako složku na drobnosti nebo ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Složka na dokumenty s jmenovkou poslouží na archivaci a třídění jakýchkoli dokumentů. Využít ji můžete také jako složku na drobnosti nebo pouzdro na pastelky a jiné kreativní potřeby.
- vyrobena z měkkého plastu
- snadno omyvatelná, matná
- zapínání na druk
Rozměry: 36 x 25,5 cm
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W003115 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Délka výrobku: | 36.5 cm |
| Šířka výrobku: | 25.5 cm |
| Výška výrobku: | 0.2 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
