Složka s drukem 33x23,5 cm
Kód produktu: W003083
Složka na dokumenty s jmenovkou poslouží na archivaci a třídění jakýchkoli dokumentů. Využít ji můžete také jako složku na drobnosti nebo pouzdro ...
Nejlevnější dopravce již od 65 Kč
Podobné produkty
Popis produktu
Složka na dokumenty s jmenovkou poslouží na archivaci a třídění jakýchkoli dokumentů. Využít ji můžete také jako složku na drobnosti nebo pouzdro na pastelky a jiné kreativní potřeby.
- vyrobena z měkkého plastu
- snadno omyvatelná
- zapínání na druk
Rozměry: 33 x 23,5 cm (C4)
U našich hraček garantujeme kvalitu a bezpečnost.
Parametry produktu
| Kód produktu | W003083 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Délka výrobku: | 33.0 cm |
| Šířka výrobku: | 23.5 cm |
| Výška výrobku: | 0.3 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
